«EcoREactive 2.0»

В рамках Програми Прямої Допомоги (Direct Aid Program – DAP) Уряду Австралії розпочинає роботу проєкт «EcoREactive 2.0».

Проєкт спрямований на створення умов для збереження природи шляхом облаштування майстерні з переробки зібраного пластику* та перетворення його на вуличні меблі, які будуть розміщені в місцях загального відпочинку.

В рамках проєкту проводиться еко-кампанія, яка покликана залучити навчальні заклади, громади та установи і організації Карпатського регіону до порятунку природи, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ та організації переробки пластику.

Для цього потрібно:
1) сформувати команду та заповнити реєстраційну форму за посиланням внизу;
2) організувати у своїй установі чи громаді збір пластику з позначкою «02» (кришечки від пляшок, тара від побутової хімії тощо);
3) надіслати його до майстерні EcoREactive (адресу якої буде надіслано на вашу е-пошту після заповнення реєстраційної форми; оплату послуг доставки забезпечує проєкт).

Перші 10 зареєстрованих команд, що зберуть і надішлють до 17 квітня (Український День навколишнього середовища (День довкілля)) не менше 15 кг пластику, отримають подарунки (в т.ч. лавки з переробленого пластику)! Команди, які назбирають менше 15 кг, будуть відзначені пам’ятними сувенірами.

Анкета для реєстрації на участь в еко-кампанії: https://forms.gle/apsqEaMkndxmPY757

Проєкт також передбачає проведення конкурсу дизайнерських рішень щодо можливих контейнерів для збору пластику, придбання рейкового пресу і фрезувального станка для майстерні.

Термін реалізації: січень-червень 2021.
Партнери: ГО «Гірський рятувальний центр»; ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. Сергія Дідича»
Фінансова підтримка: Програма Прямої Допомоги (Direct Aid Program – DAP) Уряду Австралії (Посольство Австралії в Україні).