Відзнаки та подяки

За час своєї діяльності ГО “Гірський рятувальний центр”, її члени та волонтери отримали подяки, грамоти, дипломи і сертифікати. Ось деякі з них:

Громадська організація 2021 року

Немає опису світлини.
Конкурс “Золотий Фліпчар”

Внесок в організацію і проведення зимових навчально-тренувальних зборів юних рятувальників “Буковець-2019”, “Буковець-2020”

Щороку на базі Буковецької ЗОШ Верховинського р-ну проводяться Всеукраїнські зимові навчально-тренувальні збори юних рятувальників «Буковець». Упродовж навчання школярі з різних регіонів України беруть участь у спецілізованих майстер-класах, практикуються у рятувальній справі, яку для них організовують професійні гірські рятувальники, а також беруть участь у командних та особистих змаганнях.
ГРЦ є постійним партнером проведення Школи Безпеки на території України.

Сертифікат за участь у конкурсі Skål International Sustainable Tourism Awards 2019.

Skål 2019

18-та щорічна презентація Skål International Sustainable Tourism Awards 2019 відбулася у неділю, 15 вересня 2019 року, під час церемонії відкриття 80-го Міжнародного конгресу Skål.

The Skål International Sustainable Tourism Awards була започаткована у 2002 році, щоб показати найкращі практики в галузі сталого та відповідального туризму у всьому світі. Цьогоріч змагалися 56 заявок з 25 країн світу.

Участь в акції “Допоможи пластикожую Оззі врятувати наше море від сміття”.

Акція проводилася в рамках проекту, EMBLAS “Посилення екологічного моніторингу Чорного моря”, метою якого є попередити забруднення Чорного моря та навчити українців сортувати пластик. ГО “Гірський рятувальний центр” зібрала та відправила на переробку понад 6 кг кришечок від пластикових пляшок.

Грамота керівнику ГО “Гірський рятувальний центр” Олегу Ковтуну від Всеукраїнського громадського дитячого руху “Школа безпеки”

ВГДР “Школа безпеки” є добровільною, незалежною, неполітичною всеукраїнською громадською дитячою організацією, створеною 16.04.1999 р. з метою є підвищення рівня практичної підготовки учнівської молоді  щодо дій в екстремальних ситуаціях, з надання само- та взаємодопомоги, набуття навиків автономного виживання, уміння проводити рятувальні роботи за допомогою найпростішого спорядження.
Головний девіз Руху: “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”. 

Премія Фонду Yves Rocher за проект “Рятувальники для природи”

Мета щорічної премії – підтримати жінок у боротьбі за збереження навколишнього середовища та надати гранти для подальшого розвитку перспективних проектів. Ініціаторку та натхненницю проекту “Рятувальники для природи” Н. Гасюк на початку 2019 року відзначено другою премією Програми “Земля Жінок”. Кошти премії скеровані на подальші еко-заходи та розвиток еко-туризму в межах Дністровського каньйону.