Майстерня “EcoREactive”

Майстерня переробки пластику “EcoREactive”  – ініціатива ГО “Гірський рятувальний центр”.

ЇЇ започаткувала команда однодумців, яка об’єдналася та активно працює над переробкою пластику 2-го типу у корисні речі.

Історія розпочалася у 2018 році проектом «Рятувальники для природи», у рамках якого ми організовували еко-акції з прибирання берегів Дністра. Так виникла перша думка щодо самостійної переробки хоча б частини зібраного пластику.

На початку 2019 року проект отримав другу премію програми «Земля жінок» Фонду Ів Роше.

Черговим поштовхом стала участь еко-команди у всеукраїнській акції “Допоможи пластикожую Оззі врятувати наше море від сміття”, яку проводили у рамках проекту EMBLAS «Посилення екологічного моніторингу Чорного моря». Тоді ми зібрали для переробки понад 6 кг кришечок від ПЕТ-пляшок, а до кінця року було проведено більше 10 еко-акцій, до яких долучилося понад 300 осіб разом.

За два роки при ГО «Гірський рятувальний центр» утворилася так звана «еко-команда», яка вивчає досвід інших регіонів України та закордону щодо переробки пластику.

Ідея створення унікальних речей з переробленого пластику нам дуже сподобалася. Вжух! І майстерня розвивається зі швидкістю реактивного літака – виготовили власний шредер та екструдер; пройшли кампанію збору коштів на термопрес на краундфандинговій платформі. Придумуємо цікаві речі та накопичуємо пластик для їх реалізації. Збирай HDPE пластик з поміткою 2 та підписуйтесь на нашу сторінку в соцмережі Фейсбук 🙂

Будь REactive!♻️