Майстерня переробки пластику “EcoREactive”

ГО “Гірський рятувальний центр” отримала фінансову підтримку від ГО “Гараж Генг” та Міжнародного фонду “Відродження” на реалізацію проєкту Майстерня переробки пластику “EcoREactive“.

Метою проекту є створення майстерні переробки пластику, завданням якої є зменшення антропогенного  навантаження на навколишнє середовище шляхом переробки пластику HDPE (2). Для цього планується придбання термопресу, спецодягу та контейнерів і бігбегів для зберігання подрібленого пластику.

Впродовж червня-жовтня 2020 року на платформі Спільнокошту проведено краудфандингову кампанію, до якої долучилися 183 доброчинці і разом накопичили 90 тис.грн. У січні 2021 року Міжнародний Фонд “Відродження” дофінансував проєкт.

У подальших планах – проведення на базі майстерні майстер-класів з виготовлення різних виробів з переробленого пластику, навчання щодо культури сортування сміття, еко-просвіта. 

Тривалість проєкту: жовтень 2020 – вересень 2021

Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з- поза їхніх меж.
Міжнародний фонд  «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій  України на суму понад 200 мільйонів доларів США.