«Біо-Світ Гуцульщини»

Еко-ініціатива «Біо-Світ Гуцульщини» – частина кампанії з підвищення обізнаності громадськості у сфері збереження довкілля і реалізується ГО “Гірський рятувальний центр” та Національний природний парк “Гуцульщина” у рамках проєкту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти».

Проект «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти» виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки.
Партнерами проекту в Україні є Відділ регіонального розвитку та будівництва Долинської районної державної адміністрації та Вигодська селищна рада Долинського району Івано-Франківської області, а в Румунії – Адміністрація Марамуреського гірського природного парку.
Проект триватиме до жовтня 2021 року, а територія його реалізації охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії.