“EcoREactive: екологічні студії в Горганах”: Вздовж маршруту до бункера УПА встановлено лавки з переробленого пластику

На вихідних команда волонтерів, в ході проекту EcoREactive: екологічні студії в Горганах, що реалізовується у рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за фінансування уряду Німеччини через Кредитну установу для Відбудови KfW, здійснила еколого-туристичну експедицію з облаштуванням турмаршруту на гору Березовачка до бункера полковника УПА Грома – Миколи Твердохліба.

Continue reading ““EcoREactive: екологічні студії в Горганах”: Вздовж маршруту до бункера УПА встановлено лавки з переробленого пластику”

ЄС фінансує створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі – на Львівщині пройшли лавинні навчання (фото)

Чергове навчання із зимових рятувальних робіт, в рамках проєкту  «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа», пройшло з 16 по 20 лютого 2022 року  у селі Довге на Львівщині.

Continue reading “ЄС фінансує створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі – на Львівщині пройшли лавинні навчання (фото)”

Подбай про безпеку в горах – завантаж додаток “Порятунок”

Походи в гори – це виклик, а зимові сходження на вершини й поготів. Кожен повинен серйозно ставитися, готуватися до походу, щоб гори приносили задоволення і приємні спогади, а не сумні наслідки.  Від сьогодні допоміжним засобом для порятунку в горах є розроблена інформаційна система з мобільним додатком «ПОРЯТУНОК» для кожного, хто вирушає в гори та дбає про власну безпеку.
Continue reading “Подбай про безпеку в горах – завантаж додаток “Порятунок””

ЄС фінансує створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі – у Ворохті пройшли лавинні навчання (фото)

З кожним новим сезоном лавинна безпека стає все більш популярною темою. Це пов’язано з тим, що з’являється більше хорошого спорядження, вдосконалюються технології і дедалі більше людей виїжджають за межі маркованих безпечних трас. Загалом це позитивна тенденція, але, на жаль, кількість інцидентів також зростає. Continue reading “ЄС фінансує створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі – у Ворохті пройшли лавинні навчання (фото)”

Тривають роботи з облаштування майстерні з переробки пластику (фото)

18 вересня – День всесвітнього прибирання. Тож волонтери ГО “Гірський рятувальний центр” толокували і готували приміщення майстерні до чергового етапу ремонтних робіт, який запланований в рамках проєкту «Майстерня переробки пластику EcoREactive».

Continue reading “Тривають роботи з облаштування майстерні з переробки пластику (фото)”

“Простір екосвідомих людей”: платформа “Тепле місто” підтримала ініціативу Гірського рятувального центру

17 березня стали відомими імена переможців Малих Ґрантів від Теплого Міста

Серед числа громадських організацій, які отримають підтримку від “Теплого міста”, і ГО “Гірський рятувальний центр” з ініціативою “Простір екосвідомих людей”.

Continue reading ““Простір екосвідомих людей”: платформа “Тепле місто” підтримала ініціативу Гірського рятувального центру”

Запрошуємо долучатися до команди рятувальників-волонтерів

В рамках проєкту “SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа” , який впроваджується за підтримки ЄС, ГО «Гірський рятувальний центр» оголошує набір кандидатів у рятувальники-волонтери по Івано-Франківській області.

Continue reading “Запрошуємо долучатися до команди рятувальників-волонтерів”

Увага! Конкурс пропозицій щодо дизайнерських рішень контейнерів для збору ПЕТ-пляшок

В рамках проєкту «EcoREactive 2.0» ГО “Гірський рятувальний центр” оголошено конкурс для художників, митців, архітекторів, дизайнерів та, просто, креативних людей, метою якого є виявити цікаві, неординарні, яскраві ідеї щодо дизайнерських рішень контейнерів для збору ПЕТ-пляшок, які в майбутньому будуть виготовлені і встановлені у місцях відпочинку на природі.

Continue reading “Увага! Конкурс пропозицій щодо дизайнерських рішень контейнерів для збору ПЕТ-пляшок”

Команда ГО Гірський рятувальний центр встановила еко-щит у селі Копачинці (фото)

Відбувся черговий етап реалізації проєкту “Еко-щит Дністра”.

У суботу, 07.11.2020, команда ГРЦ з волонтерами та працівниками Дністровського регіонального ландшафтного парку працювали в с.Копачинці Городенківського району над встановленням конструкції, що буде стримувати рух побутового сміття потічком до Дністра під час паводків.

Continue reading “Команда ГО Гірський рятувальний центр встановила еко-щит у селі Копачинці (фото)”