Гірський рятувальний центр реалізовує проєкт “Кварц-допомога Прикарпаттю”

Щоб допомогти медикам Івано-Франківської області боротися із пандемією COVID-19 ГО “Гірський рятувальний центр” реалізовує проєкт “Кварц-допомога Прикарпаттю” за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та European Union in Ukraine в межах ініціативи проти епідемії “Людяність і взаємодопомога”. Реалізація проєкту відбувається за сприяння Івано-Франківської обласної ради.

Continue reading “Гірський рятувальний центр реалізовує проєкт “Кварц-допомога Прикарпаттю””

На катерах проти течії. Як прикарпатські волонтери рятували людей під час повені (ФОТО)

Від повені, що насунулась на Івано-Франківщину, найбільше постраждали Верховинський, Косівський, Галицький і Тлумацький райони. Багато людей опинилися відрізаними від цивілізації – без світла, води, навіть без дороги. На допомогу державним рятувальникам, як завжди, прийшли волонтери. Куди без них? Пише Репортер.

Continue reading “На катерах проти течії. Як прикарпатські волонтери рятували людей під час повені (ФОТО)”

Волонтери Гірського рятувального центру долучилися до надання допомоги постраждалим від повені прикарпатцям (фото)

Через сильні зливи ріки виходять з берегів та затоплюють населені пункти Прикарпаття. ДСНС, громадські рятувальники, представники правоохоронних структур та органів державної влади і місцевого самоврядування, небайдужі активісти об’єднують зусилля задля подолання страшного лиха.

Continue reading “Волонтери Гірського рятувального центру долучилися до надання допомоги постраждалим від повені прикарпатцям (фото)”

Підтримайте нашу майстерню з переробки пластику “EcoREactive”

Ми стартували!
Друзі, команда ГО Гірський рятувальний центр власними силами заснувала невелику майстерню з переробки пластику EcoREactive.

Continue reading “Підтримайте нашу майстерню з переробки пластику “EcoREactive””

«Волонтери і громадська організація»: команда Гірського рятувального центру пройшла триденний тренінг

29-31 травня актив організації “штормив” у м. Косів на предмет цікавішої взаємодії з волонтерами. Формуємо внутрішню політику роботи із прихильниками нашої діяльності.

Continue reading “«Волонтери і громадська організація»: команда Гірського рятувального центру пройшла триденний тренінг”

Оголошуємо тендер на проведення навчального тренінгу по роботі з волонтерами

Громадська організація «Гірський рятувальний центр», в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», оголошує тендер із визначення тренера для проведення навчального тренінгу з формування організаційних засад роботи з волонтерами «Волонтери і громадська організація» та подальшої експертної підтримки (протягом 6 тижнів) для підготовки пакету документів, що регламентують взаємовідносини між громадською організацією та її волонтерами.

Continue reading “Оголошуємо тендер на проведення навчального тренінгу по роботі з волонтерами”

У Франківську відбулася конференція з нагоди запуску проєкту ЄС «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» (фоторепортаж)

Професійні та громадські гірські рятувальники, представники державних служб з надзвичайних ситуацій Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, волонтери та члени громадських організацій, спортивних та туристичних клубів України; інструктори з водного та лижного туризму об’єдналися під час інавгураційної конференції проєкту «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» на одному майданчику задля співпраці в опрацюванні механізму залучення волонтерів для пошуку та порятунку людей в Карпатах, опираючись на досвід польських колег з Гірського добровільного загону рятування – Група Криніцка (GOPR).  

Continue reading “У Франківську відбулася конференція з нагоди запуску проєкту ЄС «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» (фоторепортаж)”