Триває реалізація еко-ініціативи «Біо-Світ Гуцульщини» (фото)

09 вересня, в рамках  еко-ініціативи «Біо-Світ Гуцульщини», в еколого-просвітницькому центрі «Маєток Святого Миколая» НПП «Гуцульщина» працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Гуцульщина» розповіли учням Шешорської гімназії, учасникам клубу «Юні лісові рейнджери» та географічно-краєзнавчого гуртка Рожнівського ліцею про рослинний і тваринний світ краю, про еко-звички на кожен день та правила поведінки у природі і провели еко-квест «Слідами тварин».

Волонтери ГО “Гірський рятувальний центр” ознайомили із діяльністю організації, правилами сортування відходів, розповіли про майстерню EcoREactive, представили цікаві вироби із переробленого пластику та передали усім учасникам еко-занять розмальовки, видані у рамках спільної ініціативи.

6 вересня учні 6-Б класу ліцею “Інтелект” відвідали майстерню з переробки пластику EcoREactive. Дітей ознайоми із роботою майстерні та розповіли про важливість сортування сміття та його переробки. Учні ліцею долучатимуться до збору пластику.
Опісля екскурсії, школярі отримали розмальовки, які були  виготовлені в рамках  еко-ініціативи «Біо-Світ Гуцульщини».

Під час екологічного сплаву Дністром, який проходив 4 вересня, для наймолодших учасників було проведено екологічний урок та презентовано розмальовки про біо-світ Гуцульщини:

Еко-ініціатива «Біо-Світ Гуцульщини» – частина кампанії з підвищення обізнаності громадськості у сфері збереження довкілля і реалізується ГО “Гірський рятувальний центр” та Національний природний парк “Гуцульщина” у рамках проєкту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти».

Проект «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти» впроваджується у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна (www.huskroua-cbc.eu) на 2014-2020 роки.