Проект “Еко-ера громад”: на Верховинщині встановили екосерце та лавки з перероблених кришечок (фото)

На Верховинщині у селі Черемошна реалізують мініпроєкт “Еко-ера громад”. В селі біля ліцею встановили спеціальний контейнер для збирання пластикових кришечок, які відправлятимуть на переробку у франківську майстерню EcoREactive.

Також як демонстраційні і мотивуючі поставили дві лавки з ламелями із перероблених кришечок.

В межах проєкту у Черемошній на минулих вихідних висадився екологічний десант, організований Гірським рятувальним центром, пише Курс.

У Черемошній на Верховинщині встановили екосерце та лавки з перероблених кришечок 1

Тепер ще в одній громаді Івано-Франківської області є екосерце, а біля Черемошнянського ліцею і біля джерела сірководневої води – лавки, ламелі яких виготовлені з перероблених кришечок, поділилися на сторінці центру в мережі.

З 2021 року на базі місцевого ліцею розпочав свою діяльність еколого-натуралістичний гурток “Eko-Heart “, керівницею якого є Галина Красняник. Гурток Галини став одним з переможців конкурсу з відбору екосвідомих громад, який оголошувала ГО «Гірський рятувальний центр» у травні цього року.

У Черемошній на Верховинщині встановили екосерце та лавки з перероблених кришечок 2

Староста Черемошної та директор ліцею запевнили, що підтримують такі ініціативи.

До реалізації проєкту долучилися небайдужі місцеві жителі – Іван Тануляк, Іван Савчук, Марія Савчук.

Проєкт “Еко-ера громад” здійснюється в рамках грантового конкурсу «Голоси громад в умовах війни», що впроваджується НУО “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії.

У Черемошній на Верховинщині встановили екосерце та лавки з перероблених кришечок 3

 

Захід відбувся в рамках ініціативи Еко-ера громад,  яка реалізується в рамках проєкту “Голоси громад – зміцнення спроможності громадських організацій в умовах війни”, що виконується НУО “Сучасний Формат” за підтримки  National Endowment for Democracy.