Проєкт SWIFT: волонтери ГРЦ взяли участь в стажуванні у Польщі (фото)

З 13 по 17 жовтня 2021 року в рамках реалізації проєкту Project SWIFT – Carpathian search-rescue network відбулись стажування на базі партнерської організації Grupa Krynicka GOPR для гірських рятувальників та волонтерів.

18 учасників з України (представники Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей), зокрема ті, які вже брали участь у навчаннях на місцевості із складним рельєфом (скелі), з наземного пошуку та навчаннях на гірських річках в Україні вправлялись у пошуку та евакуації з висотних об’єктів та слухали теоретичні виклади.
Кожний цикл навчань в Україні, тренерами яких є саме партнери з ГОПР Групи Криницької завершується стажуванням в Польщі для закріплення знань та отримання європейського досвіду.
Цього року плануємо завершити цикл лавинними навчаннями та з наступного розпочати другий.
З усіх волонтерів було запрошено Групою Криницькою тих, хто вже готовий ділитись досвідом у своїх організаціях, громадах та готовий долучатись до пошуково-рятувальних заходів при потребі.
Усі учасники є представниками організацій, які підписали Меморандум про співпрацю.
До наступних навчань в Україні будемо надсилати запрошення організаціям-підписантам Меморандуму для делегування своїх представників.
Приєднатись до волонтерського руху та мережі гірських рятувальників-волонтерів в Україні запрошуємо шляхом підписання МЕМОРАНДУМУ
За фінансової підтримки European Union in Ukraine
Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді