Проєкт “Еко-щит Дністра”: Гірський рятувальний центр разом із волонтерами провели екологічну акцію (фото)

На території Дністровського регіонального ландшафтного парку є багато цікавих місць, які щороку стають все більш популярними серед туристів. Одне з таких – урочище Йванки поблизу с.Копачинці Городенківського району, яке знаходиться на березі р.Дністер.

Саме тут, поблизу дороги, що піднімається до села, знаходиться унікальний каскад водоспадів. Після затяжних дощів та паводків маленький струмок зносить багато сміття, яке місцеві мешканці, за звичкою скидують в яр поблизу своїх осель.

21-23 серпня наші еко-волонтери провели масове прибирання урочища, прочистили стежку до нижнього водоспаду, зібрали не менше 1,5 т різного мотлоху. Сміттєві мішки поїхали на сміттєзвалище, а пластик (типу «2») – у нашу майстерню EcoREactive.

Так ми почали виконання проєкту «Еко-щит Дністра», що впроваджується спільно із ОКП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Серія Дідича» в межах нашої загальної ініціативи «Рятувальники для природи».

«Еко-щит Дністра» здобув перемогу в конкурсі Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація «ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”» в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

Дякуємо за спільні добрі справи учасникам нашого еко-сплаву та незмінним партнерам – Покутський равлик в Копачинцях та Два дні на Дністрі.