Проєкт “Еко-щит Дністра”. Команда Гірського рятувального центру зустрілася із мешканцями села Копачинці

06 вересня команда від Гірський рятувальний центр та Дністровський регіональний ландшафтний парк відвідали с. Копачинці Городенківського району, де зустрілися із мешканцями села та розповіли про проєкт «Еко-щит Дністра».

В рамках проекту до кінця року працюватимемо над зменшенням кількості стихійних сміттєзвалищ вздовж каскаду водоспадів, облаштуємо відпочинкову зону в ур. Йванки на березі Дністра та еко-стежку до ферми Покутський равлик, встановимо контейнери для збору сортованого сміття в громаді, видамо оновлену карту Дністровського каньйону із місцями відпочинку та об’єктами природозаповідного фонду цього мікрорегіону.

Дякуємо за допомогу в організації зустрічі сільському голові Марії Петрівні Кость, нашим друзям Ivan Palamarchuk та Petro Koshkin. Тішить, що мешканці Копачинців висловили готовність до участі у заходах проєкту.

“Еко-щит Дністра” впроваджується за Програмою підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізовує Асоціація «ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, що фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.