Активісти ГО “Гірський рятувальний центр” взяли участь у лавинних навчаннях, які проводили німецькі рятувальники (фото + відео)

На Драгобраті, найвищому гірськолижному курорті в Україні, 14 та 15 лютого відбулися лавинні навчання.

Як розповідає один з організаторів заходу, член ГО “Гірський рятувальний центр” Ростислав Мартинюк, лавинний курс для громадських і  державних рятувальників пройшли 38 учасників, значна кількість із них – місцеві рятувальники, які працюють безпосередньо на території курорту. Німецькі колеги приїхали на Драгобрат на запрошення ГО «Гірський Рятувальний Центр» (м.Івано-Франківськ) , пише “zaholovok.com.ua“.

Співпраця українських та німецьких рятувальників  розпочалась ще у 2009 році, вони неодноразово надавали підтримку українцям (як консультативну, так і матеріальну), нині ж продовжують разом удосконалювати свої знання і навички.

Лавинний курс складався з теоретичної і практичної частин. Учасники навчань були розділені на невеликі групи та під час практики мали можливість отримати особисті поради від тренерів.

Організатори навчань –  ГО «Гірський Рятувальний Центр», готель «Оселя» (Драгобрат), ГО «Спілка підприємців курорту Драгобрaт».