Запрошуємо ЗМІ на інавгураційну конференцію! «ЄС фінансує створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі задля безпеки та порятунку людей у Карпатах»

У четвер, 27 лютого 2020 р., відбудеться презентація проєкту «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).Партнери презентують цілі проекту, запропонують до обговорення створення механізму співпраці щодо залучення громадських гірських рятувальників до пошуку та порятунку людей у горах спільно із державною службою із надзвичайних ситуацій, ґрунтуючись на досвіді польських партнерів GOPR.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?
Прес-брифінг «Створення Карпатської пошуково-рятувальної мережі задля безпеки та порятунку людей у Карпатах»

Коли?
27 лютого, 2020 р., 09:45 – 10:00. Реєстрація з 09:00. Інавгураційна конференція почнеться о 10 год. і триватиме до 17 год.

Де?
Готель «Станіславів», вул. Чорновола, 7, м. Івано-Франківськ, Україна

Учасники

Представники громадських організацій, природоохоронних територій, спортивних клубів, туристичних організацій, державних служб з надзвичайних ситуацій Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей; Гірських Добровільних Загонів Рятування Польщі

Акредитація для ЗМІ: Іван Зелик, zelyk.mrc@gmail.com або за телефоном +380 66 683 2625.

Довідкова інформація: Проект передбачає впровадження досвіду ЄС (Польщі), вдосконалення рятувальної служби в горах в Україні, створення механізмів для покращення безпеки в горах, об’єднання професійних рятувальників та волонтерів, їх навчання та технічне забезпечення для підвищення рівня безпеки в гірській місцевості.

Партнери проекту:
– ГО „Асоціація гірських провідників «Ровінь»” (Львівська область)
– Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді
– Гірський Добровільний Загін Рятування Група Криніцка (Польща)
– ГО «Гірський рятувальний центр» (Івано-Франківська область).