Запрошуємо долучатися до команди рятувальників-волонтерів

В рамках проєкту “SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа” , який впроваджується за підтримки ЄС, ГО «Гірський рятувальний центр» оголошує набір кандидатів у рятувальники-волонтери по Івано-Франківській області.

Ми шукаємо активних людей, які є небайдужими до безпеки під час активного відпочинку у Карпатському регіоні та мають певний досвід і навички, а головне – бажання допомагати тим, хто потрапив у біду. Ви можете обрати напрямок пошуково-рятувальних робіт, який вас найбільше цікавить.

Учасників пошуково-рятувальних команд за напрямками буде відібрано на основі поданих ними анкет з урахуванням їх практичного досвіду як у темі порятунку, так і волонтерства в цілому.

В рамках проєкту для відібраних кандидатів буде проведено 10-12 навчань тривалістю по 5 днів кожне, в т.ч. за кордоном, а сформовані команди будуть забезпечені спецодягом, спорядженням та необхідними транспортними засобами.

Долучайтеся! Анкета – за посиланням https://forms.gle/FuXdsuuz9CQboYxJ7.

Довідково

Проєкт «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» має на меті об’єднати гірських рятувальників-волонтерів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей та запропонувати механізм залучення волонтерів для пошуку та порятунку людей в Карпатах. Перші робочі документи, які описують засади роботи мережі опубліковані https://rovin.com.ua/images/Program%20Volonter.pdf

Реалізація проєкту здійснюється за співфінансування Європейського Союзу (European Union in Ukraine).

Партнери проекту:– ГО „Асоціація гірських провідників «Ровінь»” (Львівська область)– Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді– Гірський Добровільний Загін Рятування – Група Криніцка (Польща)– ГО «Гірський рятувальний центр» (Івано-Франківська область).