Інструктори з Польщі, Словаччини та Чехії: На Львівщині проходили спільні навчання гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб (фоторепортаж)

25 – 29 серпня 2021 року команда волонтерів ГО “Гірський рятувальний центр” взяла участь  у спільних навчаннях гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб.
Навчання проходили в с.Довге, Східницької ОТГ Львівської області на базі навчально-тренувального центру з підготовки гірських провідників за участю інструкторів з Польщі, Словаччини та Чехії.

 

Навчання включали теоретичні та практичні заняття з медицини; теоретичні та практичні навчання щодо пошуку зниклих осіб із застосуванням різних методик та моделей.

В рамках навчань проводилася імітаційна пошукова операція зниклої особи.
Витрати на організацію і проведення навчань забезпечувалися у рамках проектів створення та розвитку Карпатської пошуково-рятувальної мережі ( Project SWIFT – Carpathian search-rescue network) і Карпатської платформи співпраці гірських рятувальників (Project “Carpathian Mountain Rescue Cooperation Platform”), що співфінансуються з коштів Європейського Союзу та Міжнародного Вишеградського Фонду.