На Городенківщині команда Гірського рятувального центру перевіряла екологічну стежку вздовж ріки Дністер до водоспаду (фото)

Вчора, 13 червня, команда громадської організації Гірський рятувальний центр перевірила стан екологічної стежки до водоспаду Дівочі сльози, що в Городенківському районі.

Мережа екологічних маршрутів має велике значення для природоохоронних територій.

Облаштовані екостежки, на яких розташовані унікальні і типові для такої місцевості об’єкти, створюються з метою не тільки екологічної освіти місцевого населення та туристів, а й мінімізації негативного впливу на природу та підвищення безпеки перебування тут.

Одним із завдань проєкту Project SWIFT – Carpathian search-rescue network є розширення співпраці громадських рятувальників із адміністраціями природоохоронних об’єктів.

В продовження добрих традицій партнерства, дбаючи про безпеку туристів, цілісність малих інфраструктурних елементів команда Гірський рятувальний центр періодично, особливо після зимового сезону та складних погодних умов проводить огляд промаркованих та прознакованих маршрутів з метою попередження надзвичайних ситуацій, що можуть трапитися на екологічних стежках.

Днями актив ГРЦ вчергове перевірив стан екологічної стежки до вдсп.Дівочі Сльози, облаштованої два роки тому, в рамках проєкту «Рятувальники для природи» реалізованого спільно із Дністровським ДРЛП.