На Тисмениччині відбулася екологічна акція (фото)

Сьогодні, 2 листопада, в рамках програми “Рятувальники для природи” проекту “Еко-варта Дністра” активісти взялись за прибирання навколишнього середовища.

Цього разу очищували берег річки в селі Побережжя Тисменицького району.

Хоч дощ нам і не завадив, та вичистити усе ми не змогли. Люди!!! Що ж ви так не любите самих себе, – коментують учасники акції на сторінці Гірського рятувального центру.

Довідково:

Проект «Еко-варта Дністра» впроваджується ГО «Гірський рятувальний центр» у партнерстві із обласним комунальним підприємством «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».

Метою проекту є залучення активістів і волонтерів до вирішення екологічних проблем та участі у місцевих еко-ініціативах в межах басейну річки Дністер Івано-Франківської області, територія якого завдяки своїм природним, історико-культурним ресурсам справедливо вважається однією з найбільш потенційних туристичних дестинацій Прикарпаття.

Проект впроваджуватиметься до кінця 2019 року в рамках реалізації регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки за підтримки Івано-Франківської обласної ради.