Підсумки проекту “Еко-варта Дністра”

Це не завершення, це просто черговий крок 🙂

Вчора, 28 листопада, 2019 р. у Івано-Франківську ми розповіли про свою роботу і можливості співпраці із активістами та друзями нашої організації, а також про перші результати проекту “Еко-Варта Дністра”.

Цей проект ми втілювали з червня по листопад 2019 р. у співпраці із обласним комунальним підприємством Івано-Франківської обласної ради «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».
Мета проекту: залучення активістів і волонтерів до вирішення екологічних проблем та участі у місцевих еко-ініціативах в межах басейну річки Дністер Івано-Франківської області.


У рамках проекту:
• сформовано команди волонтерів та організовано більше 10 їх виїздів до прибережних територій Дністра в Галицькому, Городенківському, Тисменицькому і Тлумацькому районах;
• додатково волонтери взяли участь у інших акціях (благоустрій військового цвинтаря у Блюдниках, супровід фестивалю «Свято Неба» в Ісакові та Одаєві, навчання основам гірських пошуково-рятувальних робіт у Польщі);
• розпочато наповнення он-лайн платформи з картою проблемних зон в басейні Дністра та результатами еко-моніторингу;
• проведено еко-акції з прибирання сміття у Галицькому р-ні (Галич, Залуква, Шевченкове), Городенківському р-ні (Чернелиця, Копачинці, Вільхівці, Незвисько, Хмелева), Тисменицькому р-ні (Побережжя) та Тлумацькому р-ні (Вікняни, Ісаків, Кутище, Одаїв); частково прочищено три еко-стежки загальною протяжністю до 15 км вздовж водоспадів і потоків до Дністра, Одаївського карстового комплексу.

Проект впроваджено як продовження спільної ініціативи партнерів від 2018 року “Рятувальники для природи” в рамках реалізації регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки за підтримки Івано-Франківської обласної ради.