Робота з волонтерами та екологічні ініціативи: у Франківську презентуватимуть результати проекту “Еко-варта Дністра”

28 листопада в прес-центрі Івано-Франківського прес-клубу реформ відбудеться презентація результатів проекту “Еко-варта Дністра”.

Поговоримо про залучення волонтерів до діяльності ГО, створену в рамках проекту базу даних волонтерів та впроваджені екологічні ініціативи.

Дата:
28 листопада

Місце та час:
15:00, прес-центр Івано-Франківського прес-клубу реформ (вул. Галицька, 67 2-ий поверх)

Запрошуємо усіх зацікавлених!

Довідково:
Проект «Еко-варта Дністра» впроваджується ГО «Гірський рятувальний центр» у партнерстві із обласним комунальним підприємством «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».

Метою проекту є залучення активістів і волонтерів до вирішення екологічних проблем та участі у місцевих еко-ініціативах в межах басейну річки Дністер Івано-Франківської області, територія якого завдяки своїм природним, історико-культурним ресурсам справедливо вважається однією з найбільш потенційних туристичних дестинацій Прикарпаття.

Проект впроваджуватиметься до кінця 2019 року в рамках реалізації регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки за підтримки Івано-Франківської обласної ради.