В рамках проекту “Еко-варта Дністра” на Городенківщині активісти провели моніторинг туристичної стежки (фото)

Програма “Рятувальники для природи”, проект “Еко-варта Дністра”: еко-моніторинг стежки від с. Чернелиця Городенківського району до Дністра.

Під керівництвом Михайла Ковтуна наші волонтери долучилися до роботи на стежці – разом прочистили, промаркували, зібрали сміття і оглянули австрійські доти.

Так долучаємося до всеукраїнської акції “Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом”.

Довідково:

Проект «Еко-варта Дністра» впроваджується ГО «Гірський рятувальний центр» у партнерстві із обласним комунальним підприємством «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича».

Метою проекту є залучення активістів і волонтерів до вирішення екологічних проблем та участі у місцевих еко-ініціативах в межах басейну річки Дністер Івано-Франківської області, територія якого завдяки своїм природним, історико-культурним ресурсам справедливо вважається однією з найбільш потенційних туристичних дестинацій Прикарпаття.

Проект впроваджуватиметься до кінця 2019 року в рамках реалізації регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки за підтримки Івано-Франківської обласної ради.