Відбулася перша партнерська зустріч в рамках проєкту «Безпечні Карпати» (фото)

18 квітня відбулася перша партнерська зустріч в рамках проєкту «Безпечні Карпати», який реалізовує ГО “Вижницький молодіжний блок” (Чернівецька область) за участі ГО “Гірський рятувальний центр”.

В рамках заходу було презентовано Програму розвитку мережі гірських рятувальників-волонтерів Карпатського регіону, розроблену партнерами проєкту Project SWIFT – Carpathian search-rescue network за співфінансування European Union in Ukraine. А також обговорено можливості і форми залучення волонтерів до пошуково-рятувальних операцій спільно з підрозділами ДСНС, особливості підготовки гірських рятувальників та технічного забезпечення.

Вже у травні на території Буковинських Карпат буде проведено низку спеціалізованих навчань для гірських рятувальників та волонтерів.

Нагадаємо, у 2020 році “Вижницький молодіжний блок” приєднався до Карпатської пошуково-рятувальної мережі та бере участь у заходах Проєкту SWIFT.

А тепер за допомоги ГО “Товариство Лева” (м. Львів) у рамках конкурсу «Підтримка місцевих ініціатив в Україні», ми маємо можливість взяти участь у спільних навчаннях в Чернівецькій області.

Довідково

Проєкт “Безпечні Карпати” реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м.Вашингтон, США).

Його метою є підвищення рівня безпеки серед туристів і місцевого населення на території Буковинських Карпат в межах Вижницького району Чернівецької області.