Волонтери Гірського рятувального центру пройшли навчання з основ радіозв’язку (фото)

Оперативний обмін інформацією має важливе значення при проведенні пошуково-рятувальних заходів, особливо – у гірській місцевості, де відсутнє мобільне покриття.

Для правильної і зрозумілої комунікації між багатьма пошуковими групами корисно знати базові принципи поширення радіозв’язку.

20 листопада волонтери ГО “Гірський рятувальний центр” мали змогу ознайомитися з базовими знаннями на тему «Засоби зв’язку, їх види та технічні характеристики. Правила ведення радіообміну».
Велике спасибі, Taras Stohul, за цікаву лекцію!

Надіємося, що ці знання та навички допоможуть нам в майбутньому і стануть в нагоді рятувальникам-волонтерам мережі, яку ми розвиваємо у рамках проєкту SWIFT: Carpathian search-rescue network.

Довідково:

ГО “Гірський рятувальний центр” є партнером у реалізації проєкту SWIFT: Carpathian search-rescue network, що фінансується Європейським Союзом. В рамках проєкту, зокрема, створюється платформа співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади з метою вирішення пріоритетних завдань, пов’язаних із безпекою та порятунком.