Волонтери ГРЦ беруть участь у спільних навчаннях гірських рятувальників на місцевості зі складним рельєфом (фото)

02-06 червня 2021 р. відбуваються спільні навчання гірських рятувальників на місцевості зі складним рельєфом. Місце проведення – скелі на території скельного комплексу поблизу села Ямельниця Львівської області та територія «Карпатського моря» в селі Довге, Дрогобицького району.

Професійні та громадські гірські рятувальники, представники державних служб з надзвичайних ситуацій Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, волонтери та члени громадських організацій, спортивних та туристичних клубів України; інструктори з туризму, гірські провідники спільно беруть участь у навчально-тренувальних рятувальних роботах на скелях.

В навчальній програмі вибір точок кріплення, організація безпечного місця для рятувальників, види транспортування потерпілого з різними видами травм, наведення та транспортування по переправах. Застосування ношів, косинки та іншого спорядження для транспортування.

24 учасники беруть участь – представники різних структур, організацій з різних областей

▶Асоціація Гірських Провідників “Ровінь”

▶Гірський рятувальний центр

▶Вижницький молодіжний блок

▶ГО “Ходи з нами”/NGO “Come with us”

▶Галицький Клуб Мандрівників

▶Головне управління ДСНС України у Львівській області

▶Пошуково-рятувальна частина ЗТС ГУ ДСНС України у Львівській області▶Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

Навчання відбуваються за участі тренерів-експертів з Гірської добровільної пошуково-рятувальної служби – Група Криніцка (Польща) ??Grupa Krynicka GOPR Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – Grupa Krynicka за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine??

Приєднатись до волонтерського руху та мережі гірських рятувальників-волонтерів запрошуємо шляхом підписання МЕМОРАНДУМУ: http://forms.gle/sJR7tSrLTXJegu1M8

#GOZNAMY#ПрямуємоРазом#гірськірятувальники#mountainrescuers#волонтер